Turite klausimų? info@karuselle.com Kontaktai
(0)
lt
en pl ru
Prekių krepšelis (0)
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias.
Rekomenduojame peržiūrėti populiariausias kategorijas:
0

Apie karuselle

KARUSELLE – tai platforma, skirta pirkti ir parduoti naujus arba dėvėtus, tačiau geros kokybės premium kategorijos prekių ženklų gaminius. Idėja sukurti šį socialiai atsakingą verslą kilo iš noro prailginti drabužių dėvėjimo ciklą ir atkreipti vartotojų dėmesį ne į vienadienes tendencijas, tačiau į ilgaamžę kokybę ir autentišką dizainą. „Rinkoje jau yra daugybė nuostabių daiktų, kurie dažnai kaba mūsų spintų gale. Norėjau suteikti jiems antrą progą gyventi, todėl sukūriau KARUSELLE – platformą, kurioje nebedėvimi drabužiai tampa lobiu naujiems šeimininkams“, – sako platformos įkūrėja Jurgita Numavičienė.

 

Į KARUSELLE asortimentą patenka tik atrinktos autentiškos prekės, kurių būklę įvertina patyrę kokybės ekspertai. Geidžiamiausius dizainerių drabužius, avalynę bei aksesuarus čia rasite greitai, lengvai ir mažesnėmis kainomis. „Chanel“, „Christian Dior“, „Burberry“, „Balenciaga“, „Prada“, „Alexander Wang“ ir kitų premium prekių ženklų gaminiai yra ilgaamžiai ir turi išliekamąją vertę. Dėl to net dėvėti, tačiau su meile prižiūrimi, jie yra aktualus, stilingas ir sąmoningas pasirinkimas.

 

KARUSELLE plečia savo asortimentą ir suteikia galimybę vietiniams dizaineriams prekiauti platformoje be jokio tarpininkavimo mokesčio. „Lietuvoje yra daug talentingų kūrėjų ir dėmesio vertų prekių ženklų. Norime juos pristatyti savo klientams kaip alternatyvą greitajai madai“, – pristatydama naują KARUSELLE kryptį sako platformos įkūrėja Jurgita Numavičienė

 

KARUSELLE vertybės:

Susisiekite su mumis