Turite klausimų? info@karuselle.com Kontaktai
(0)
lt
en pl ru
Prekių krepšelis (0)
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias.
Rekomenduojame peržiūrėti populiariausias kategorijas:
0

About us. Collecting Fashion

Nostalgia. Passion. Obsession.

 

KARUSELLE – tai platforma, skirta pirkti ir parduoti naujus arba dėvėtus, tačiau geros kokybės premium kategorijos prekių ženklų gaminius. Idėja sukurti šį socialiai atsakingą verslą kilo iš noro prailginti drabužių dėvėjimo ciklą ir atkreipti vartotojų dėmesį ne į vienadienes tendencijas, tačiau į ilgaamžę kokybę ir autentišką dizainą. „Rinkoje jau yra daugybė nuostabių daiktų, kurie dažnai kaba mūsų spintų gale. Norėjau suteikti jiems antrą progą gyventi, todėl sukūriau KARUSELLE – platformą, kurioje nebedėvimi drabužiai tampa lobiu naujiems šeimininkams“, – sako platformos įkūrėja Jurgita Numavičienė.

 

 

Į KARUSELLE asortimentą patenka tik atrinktos autentiškos prekės, kurių būklę įvertina patyrę kokybės ekspertai. Čia rasite „Chanel“, „Christian Dior“, „Balenciaga“, „Prada“, „Gucci“, „Louis Vuitton“ ir kitų premium prekių ženklų gaminius, kurie net dėvėti, tačiau su meile prižiūrimi, yra stilingas ir sąmoningas pasirinkimas.

 

KARUSELLE showroom'as įsikūręs Paupio širdyje Vilniuje - Paupio 46, II aukštas, 209 kabinetas. Darbo laikas: I - V, 9:30 - 16:30.

Atvykite ir išsirinkite sau patinkantį rūbą už Jums tinkamą kainą. 

 

Susisiekite su mumis